Merhabalar ben 21 yaşındayım 3-4 gündür bir türlü geçmek bilmeyen ishalim var ne yapsam olmadı buna bir de regl eklendi karın ve kasık ağrısından duramıyorum do

Merhabalar ben 21 yaşındayım 3-4 gündür bir türlü geçmek bilmeyen ishalim var ne yapsam olmadı buna bir de regl eklendi karın ve kasık ağrısından duramıyorum doktora gittim ilaçların faydası olmadı lütfen yardımcı olur musunuz artık dayanamıyorum

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir gastroenteroloji doktoruna muayene olmanızda fayda var.