Merhabalar benim her iki gözümde de karkadan tıkanıklığı var ameliyat için gün verildi bu süre içinde bazı günler gözümde şiddetli bir ağrı bazen de çıkacak gibi b

Merhabalar benim her iki gözümde de kan*l tıkanıklığı var ameliyat için gün verildi bu süre içinde bazı günler gözümde şiddetli bir ağrı bazen de çıkacak gibi bir his mide bulantısı oluyor suni göz yaşı damlası kullanıyorum onu kullandığımda daha şiddetli ağrı yaptığını fark ettim ameliyat gününe de var ne yapmam gerek.

Tahlil.com Cevabı : Bu konu ile ilgili ameliyatınızı yapacak olan veya ilacı size yazmış olan doktorunuza danışmanız gerekecektir.Buradan ilacı bırakıp bırakmamanız ile ilgili bir öneride bulunmamız doğru olmaz.