Mrb ben 13 haftalık hamileyim fakat 7 haftalıkken kahverengi lekelenmem oldu 3-4 gün boyunca ve doktorum progestan vermişti şimdi artık bırakmamı söyledi ve ben

Mrb ben 13 haftalık hamileyim fakat 7 haftalıkken kahverengi lekelenmem oldu 3-4 gün boyunca ve doktorum progestan vermişti şimdi artık bırakmamı söyledi ve ben korkuyorum bırakmaya bir şey olur diye.Siz ne yapmamı önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Takipli olduğunuz bir doktorunuz var ve muayene imkanı da olduğu için doktorunuzun yönlendirmeleri daha sağlıklı olur.Bizim buradan ilacınızı kesin veya kullanmaya devam edin gibi bir şey söylememiz doğru olmaz.Endişelerinizi anlıyoruz fakat doktorunuza tekrar danışabilirsiniz.