Neredeyse 4-5 yıldır adet gören biriyim şimdiye kadar adet sancısı olmadı 4-5 yıldan sonra adet sancısı başladı bunun herhangi bir sebebi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Normalin dışında seyreden bir durum var ise altında yatan bir nedeni var ise bunu öğrenmek için kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.