Sevgilimle adetimden yaklaşık 2 hafta sonra korunmasız ilişkiye girdim içeriye bir boşalma olmadı fakat dışa boşaldıktan sonra yıkamadan tekrar girdi simdi de v

Sevgilimle adetimden yaklaşık 2 hafta sonra korunmasız ilişkiye girdim içeriye bir boşalma olmadı fakat dışa boşaldıktan sonra yıkamadan tekrar girdi simdi de vijanam da feci şekilde yanma ve kaşıntı var acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız ilişkilerde her zaman için gebelik riski oluşur.İçe boşalma olmasa bile zevk suyunda bulunan sperm hücreleri istenmeyen gebeliklere neden olabilmektedir.Beklenen adet tarihinizde gecikme olması durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.Ancak vajinal kaşıntı,yanma şikayetleri gebelik değil mantar enfeksiyonu ile ilgili olabilir.Bu şikayetleriniz için bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.