Şüpheli bir ilişkim oldu yaklaşık 5 ay sonra ' Aile Sağlığı Merkezinde'' Antı-hıv testi yaptırdım sonuç 0.31 negatif çıktı

Merhaba.26 yaşında Erkeğim. 17 Ekim 2016 tarihinde şüpheli bir ilişkim oldu. 14 Mart 2017 tarihinde Yani yaklaşık 5 ay sonra " Aile Sağlığı Merkezinde"" Antı-hıv testi yaptırdım sonuç 0.31 negatif çıktı( Referans aralığı : 0 - 0.99 ) Burada yaptırdığım teste güvenebilir miyim ? Tekrar test yaptırmam gerekir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuç size güven sağlamadıysa konuyla ilgili olarak bir enfeksiyon uzmanına danışmanızda fayda vardır.