Şüpheli ilkşki sonrası 8-22-37-50-62-77-88-eliza 100 combo 119 eliza 150 eliza yaptırdım günlerde negatif fakat faranjit akut ken sanırım kronik oldu

 Sayın tahlil com şüpheli ilkşki sonrası 8-22-37-50-62-77-88-eliza 100 combo 119 eliza 150 eliza yaptırdım günlerde negatif fakat faranjit akut ken sanırım kronik oldu stresten sanırım tam tedavi nedir nasıl kurtulurum hıv konusunda ne düşünüyorsunuz saygılar faranjit den nasıl kurtulacağım kronikten

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş, mutlak suretle psikiatrik destek alın