Ultrasonla bakıldı fıtık değilmiş. ne yapmalıyım?

Selamlar. Sağ kasığımda 4 yıldır var olan şişlik hiç inmediği gibi 3 aydır fazlaca ağrı yapıyor. Kadın doğum-dahiliiye-genel cerrah doktorları arasında gidip gliyorum. Yapılan testler normal çıktı. Son 2 haftadır sağ bacağımda sürekli uyuşma oluyor. Ultrasonla bakıldı fıtık değilmiş. ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com genel olarak tahlil yorumlayan bir site. 4 yıldır bacağınızda olan bir şişlik ve gittiğiniz doktorlar buna bir çözüm bulamamışlar. Bacağınızdaki uyuşma şikayetleri için bir nöroloji uzmanına muayene olmanızda fayda var.