Ovitrille çatlatma iğnesi yaptırdım 5 gün sonra sağlık ocağına gittim ama beta hcg de istediler 127.58 çıktı sonucum sağlık ocağında.

Öncelikle iyi çalışmalar..Sorum şu olacaktı 19 Martta ovitrille çatlatma iğnesi yaptırdım 24 martta sağlık ocağına gittim ama beta hcg de istediler 127.58 çıktı sonucum sağlık ocağında.Bugün yani 27 Martta doktorum progestron testi istemişti ama aklıma takıldığı için beta hcg de yaptırdım devlet hastanesinde progestron >40.00 beta hcg ise 38.82 çıktı anlayamadım en son regl 8 mart tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler gebelik olduğunu gösteriyor ancak bir önceki bhcg değerine göre sonrakinde düşüş var.Ve bu normal gebelikte olmaması gereken bir şey. Bu durumu kadın doğum doktorunuzla paylaşmanız gerekmektedir.Ultrason muayenesi ve tekrar testleri ile kesin bilgi almanız mümkün.