21 gun once supheli bir yakinlik yasadim iliski olmada ama kadinin vajinasina parmagimi soktum

21 gun once supheli bir yakinlik yasadim iliski olmada ama kadinin vajinasina parmagimi soktum cikardigimda kadin o parmagimi yaladi ve opusmeye basladik bu sekilde hiv bulasma ihtimali oldugunu biliyorum ihtimal yuksekmidir 21 Gunde ciddi kurdesene bnzer dokuntuler oldu bu kdr erken belirti olmaz diyor sitenizde her sitede olur diyor

Tahlil.com Cevabı :

Yazdıklarınızdan HIV enfeksiyonu ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız ve bazı yanlış bilgilere sahip olduğunuz anlaşılıyor.
HIV virusu, bulaşsa bile  bu kadar kısa zamanda enfeksiyona yol açıp belirti vermez.
AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....