İyi günler. Adetim 13 gün gecikti bugün test yaptı 0,11 cıktı hamilelik var mı?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif , yani gebelik yok anlamındadır.İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genelikle doğru sonuç verir. Böyle durumlar için tekrar gebelik testi önermiyoruz.
Adet düzensizliği başka nedenlere bağlı olabilir. Bu yüzden bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.