27 yaşindayım 3 yıllık evliyim 2 düşük yaptım bu ay yumurta çatlatma iğnesi vurulduğumun 6 .günü kasık ve belimde ağrılar oluştu

Hocam ben 27 yaşindayım 3 yıllık evliyim 2 düşük yaptım bu ay yumurta çatlatma iğnesi vurulduğumun 6 .günü kasık ve belimde ağrılar oluştu ve ara ara devam ediyor normalde olmaz hcgmde düşük çıktı bu ağrıların sebebi nedir

Tahlil.com Cevabı : Ağrılarınızın pek çok nedeni olabilir.Bu bakımdan muayene ve gerekirse çeşitli tahlillerden geçmelisiniz.Kadın doğum doktorunuza başvurunuz.