Üstune gorme denılen sey olablr mı?haptan mı kynklıdr

mrhb ben en son 19 nısanda adet oldm ve 25ınde bıttı.mart aynda da hap bırktm. 8 mayısta bırdn karnma sancı adet sancısı gbı snra leke leke kahverengı gbı bısıler gelmeye basladı dun pembe gıbıydı bu gun yıne kahverengıye dondu tst yptm ngtf cktı.ustune gorme denılen sey olablr mı?haptan mı kynklıdr

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olrsa testi tekrarlayın..