5 haftalik gebeyim fakat kanama var doktora gittim kanama yok dedi ultrasonda da bakti fakat bende ki kanama dewam ediyor doktor kanama yok diyor ne yapmam gerekiyor?

Merhaba 5 haftalik gebeyim fakat kanama var doktora gittim kanama yok dedi ultrasonda da bakti fakat bende ki kanama dewam ediyor doktor kanama yok diyor ne yapmam gerekiyor tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kanamanın nedeninin araştırılması, ileri tetkik ve muayene için bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.