2 gun once babami kene isirmis ve keneyi kendi koparmis hemen saglik ocagina universite hastanesine gondermisler suan halen hastanede trombositleri 35 binlerdeymis

2 gun once babami kene isirmis ve keneyi kendi koparmis hemen saglik ocagina universite hastanesine gondermisler suan halen hastanede trombositleri 35 binlerdeymis kan degerleri dusmus kan takviyesi yapacaklarmis karacigerlerinde sorunlar cikti halsiz konusmakta zorlaniyor biz kocaeljndeyiz burdan arayip bilgi vermiyorlar

Tahlil.com Cevabı : Trombosit değeri oldukça düşmüş babanızın.Bu da kanama riskini beraberinde getirir. Karaciğerinde de sorunlar çıkması istenen bir durum değil.Anvcak gereken tedaviler de yapılıyor.En kısa sürede babanızın sağlığına kavuşmasını diliyoruz.