Adetimde 9 gunluk bir gecikme var.kan tahlili sonuclari negatif.kan tahlilinde yanlislik payi olabilirmi?

Merhabalar.adetimde 9 gunluk bir gecikme var.kan tahlili sonuclari negatif.kan tahlilinde yanlislik payi olabilirmi.kan tahlilini 7 gun geciktiginde yaptirmistimYasim 26.bir bucuk yillik evliyim7 aydir korunmuyoruz.ama bebek olmuyo.ne yapmaliyim.

Tahlil.com Cevabı : Yanlışlık payı olup olmadığını testi yapan yere sorun, buradan bir şey söyleyemeyiz.Adamlar testi yaparken yanlarında doğru mu yanlış mı yapıyor diye bekleyecek değiliz.            Eşinizle birlikte bir kadın doğum uzmanına başvurun, eşinizden de sperm tahlili isteyeceklerdir.