Kasıklarımda ağrı var, idrarımı tutuğum zaman sancı şeklinde kıvrandırıyor.hangi bölüme basvurmalıyım ?

 Sol tarafımda leğen kemiğimin iç tarafına doğru,kasıklarıma yakın bi yerde belli bi aralıklarla devam eden bir agrı ve aynı şekilde kendimi sıktığımda hissettiğim bi acı var.genelde idrarımı tutuğum zaman sancı şeklinde kıvrandırıyor.hangi bölüme basvurmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Üroloji doktoruna başvurun öncelikle.