Annem 42 yaşında ve WBC değeri 2,2 çıktı. Acaba bu normal mi ne yapılmalı? Lösemi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Annenizin wbc yani lökosit değeri oldukça düşük.Ama hemen panik olmayın,bazı viral enfeksiyonlarda da görülebilmektedir.Normal olmadığını söyleyebilirim.Bir hematoloji uzmanına danışmanızda yarar var.