ANTİ HCV 0.07 negatif?

en ELISA testi yaptırdım ama çıkan sonuçların ne anlama geldigini anlamıyorum uzman gözüyle bir bakarmısınız teşekküe ederim.ANTİ HBC IGG 0.17 pozitifANTİ HBS 136 pozitifANTİ HCV 0.07 negatifHBSAG 0.12 negatif

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B yi geçirmişsiniz ve bağışıklık oluşmuş.Hepatit C de negatif çıkmış Bir sorun yok sonuçlarda