Ben 5 aylik hamileyim.1 ay sonra yapacagim ucak seyahati

Merhaba,Ben 5 aylik hamileyim.6 aylik yani 1 ay sonra yapacagim ucak seyahati bebeyim ve benim icin her hangi bir probleme yol acarmi?Yani hamileliyimi tehlikeye sokarmi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle doktorunuzla görüşmeniz gerekli.  28. haftadan sonraki uçuşlarda havayolları doktor raporu istemektedir.

s************ :

Mrb benim yaklaşık 6 ay önce erkek arkadaşımın pen*si kısa bi süre benim genital bölgemin klitoris kısmına en fazla dış dudaklara değdi vajinaya girme bir ilişki uzun süreli bir sürtünme boşalma asla olmadı.. en fazla zevk suyu gelmiştir 5 aydır regl oluyorm hiç kilo almadm ama korkuyorum hamileysm

Cevap:

Hamilelik testi yaptırın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.