Şu anda yurtdisindayim burdaki doktorlardan da anlamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.Sarımsı kan gibi akıntı geliyor.

 Şu anda yurtdisindayim burdaki doktorlardan da anlamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim basen yurudugumde sol yumurtamda hafif sanci hissediorum ama cok siddetli deil basen oluyor ben adet oldum adetim biteli 2 gun oluyor ama hala sarimsi kan gibi akinti gelior bunun nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Bunun bir çok nedeni olabilir, hormonal sorunlar, enfeksiyon gibi.Bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.