Ben evliyim gecen hazıran ayında doktora gittim genital bolge için koku var diye ılaç verdi

Ben evliyim gecen hazıran ayında doktora gittim genital bolge için koku var diye ılaç verdi kasıntımın olmadıgını söylemiştim hala koku var ve olmayan kaşintim oldu gunluk olarak yıkıyorum ve iç çamaşirimi degştryorum kokuyu ve kaşintiyı nasıl gecirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Mantar enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.Tahlil yaptırmak ve muayene olmak için kadın doğum doktoruna başvurunuz.