45 gün önce korunmasız şüpheli bir ilişki yasadım ve pen*simin ust kısmında yanma ve kızarma sorunu bulunmakta

 ilk günden beri .. doktora gittiğimde tam idrar tahlili verdim herhangi bir sonuc cıkmadı doktor ise iltihap olabilir deyip hap verdi ama gecmedi hastalık mı kaptım hocam

Tahlil.com Cevabı : Bir üroloji uzmanına gidip muayene olun.Muayene ve gerekirse  tahliller sonrası hastalık kapıp kapmadığınız anlaşılacaktır.