Crl değeri 2,18 görünüyor sizce kaç haftalık hamileyim lütfen yardımcı olurmusunuz

son adet tarihimi hatırlamıyorum doktora ilk gittigimde krından ultrasonla kese ve bebek göründü gsd değeri 1,57 cm görünüyor. ikinci gittiğimde crl değeri 2,18 görünüyor sizce kaç haftalık hamileyim lütfen yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Kaç haftalık hamilelik olduğu ultrason sonucunuzda yazılıdır..