Dilimin üstünde koyu lekeler var.Tahlil sonuçlarım temiz cıktı eos düşük biraz rdw yüksek biraz. bu konuda başka hangi doktora gidebilirim.

Doktor bey; arka kısımda dilimin üstünde koyu lekeler var.Tahlil sonuçlarım temiz cıktı eos düşük biraz rdw yüksek biraz. bu konuda başka hangi doktora gidebilirim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçları tek başına bir bilgi vermiyor, zaten ciddi bir sorun da yok bunlarda.İlk aşamada bir cildiye uzmanı veya KBB doktoruna gidebilirsiniz.