19 yaşındayım ve geç boşalma sorunu yaşıyorum. mastürbasyon yaparken hiçbir sorun yaşamazken kız arkadaşımla çok zor sertleşiyorum

 19 yaşındayım ve geç boşalma sorunu yaşıyorum. mastürbasyon yaparken hiçbir sorun yaşamazken kız arkadaşımla çok zor sertleşiyorum ve bazen hiç sertleşmiyorum. Stres sorunum veya yukardaki sebeplerden hiçbirine sahip değilim anca arada kız arkadaşımla birlikte olurken boşalma zorluğu yaşıyorum. ne yapmam gerekiyor doktora gitmeden bu sorunu halledebilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Sertleşme sorunu olduğu görülüyor anlattıklarınızdan bu konuda sitemiz yazarlarından Prof.Dr.Önder Yaman'ın yazısını okumanızı öneriyoruz. Bir üroloji uzmanına ilk aşamada başvurmanız uygun olabilir.