Hocam 140.günde antihiv sonuç 0.07 (0.00-0.90) negatif çıkıyor ama ben iyi olamıyorum.Nerdeyse 5 ay oldu psikolojik olarak terapi yapıyorum.

Hocam 140.günde antihiv sonuç 0.07 (0.00-0.90) negatif çıkıyor ama ben iyi olamıyorum.Nerdeyse 5 ay oldu psikolojik olarakta bende birşey yok diye terapi yapıyorum nafile.Bu seferde gözlerimde astigmat gelip gidiyor.(Laboratuvarda sadece antikora bakıyoz dedi buda bana sıkıntı veriyor)

Tahlil.com Cevabı : HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?https://tahlil.com/blog/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir-879