34 yaşındayım sorum bazen oturduğum yerde nefes nefese kalıyorum sanki içimde kanat çırpıntısı gibi birşey oluyor ve nefes almamı engelliyor.

 34 yaşındayım sorum bazen oturduğum yerde nefes nefese kalıyorum sanki içimde kanat çırpıntısı gibi birşey oluyor ve nefes almamı engelliyor. Ayakta durmada bile yoruluyorum Nedeni nedir ?tşk

Tahlil.com Cevabı : Kalple ilgili bir sorununuz olabilir.Öncelikle kardiyoloji uzmanına başvurun