Hocam sol yumurtalıgim aldigim siddetli bi darbe yüzünden adetime yakın aşırı derecede çok ağrıyor adet olmam gerekirken olmuyorum

Hocam sol yumurtalıgim aldigim siddetli bi darbe yüzünden adetime yakın aşırı derecede çok ağrıyor adet olmam gerekirken olmuyorum sadece darbe sonucu başlayan sancinin acisini çekiyorum ne yapmalıyım hocam normal çektiğim sancı dan farklı.?

Tahlil.com Cevabı : KADIN DOĞUM DOKTORUNA MUAYENE OLMANIZ VE ONUN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA TAHLİLLER YAPTIRMANIZ UYGUN GÖRÜLÜYOR.