Karnımın ust kısmında tam ortada (kaburgaların bittiği bölge ) dokununca ağrı var. sanki kaburgadan bagımsız gibi

Merhaba, karnımın ust kısmında tam ortada (kaburgaların bittiği bölge ) dokununca ağrı var. sanki kaburgadan bagımsız gibi ama hafiften onunla da alakalı gibi bilmiyorum tam anlayamadım. Hangi polikliniğe başvurmalıyım.. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle dahiliye bölümüne başvurunuz.Daha sonra genel cerrahi ve/veya gastroenteroloji bölümleri de olabilir.