İdrara tahlili yaptırdım lökosit hücresi-0,30 yassı epitel 0,60 bakteri 8,40 kalsiyum oksalat dehitrat 0.30?

idrara tahlili yaptırdım lökosit hücresi-0,30 yassı epitel 0,60 bakteri 8,40 kalsiyum oksalat dehitrat 0.30 kalsiyum oksalat monohidrat 0.20 bunlar normalden yükssek çıkmış neden olabilir

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu araştırılması yönünden idrar kültürü testi yapılması uygun olacaktır.