Kan tahlilindeki glukoz değeri 106 çıkmış fakat aç değildim bir bardak şekerli nescafe içmiştim riskli mi glukoz değeri doktora yorgunluk halsizlik ve düşük tan

Kan tahlilindeki glukoz değeri 106 çıkmış fakat aç değildim bir bardak şekerli nescafe içmiştim riskli mi glukoz değeri doktora yorgunluk halsizlik ve düşük tansiyon şikayeti ile gitmiştim saygılar

Tahlil.com Cevabı :

Açlık kan şekeri yani glukoz değerindeki hafif yükseklik diyabet hastalığı yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.
Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.
Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyecektir.