22 yaşında erkeğim meme uçlarımda şişkinlik ve hassasiyet başladı tişört sürtündüğünde bile rahatsız edici bir hassaslık oluşuyor araştırdığım kadarıyla Jinekom

22 yaşında erkeğim meme uçlarımda şişkinlik ve hassasiyet başladı tişört sürtündüğünde bile rahatsız edici bir hassaslık oluşuyor araştırdığım kadarıyla Jinekomasti hastalığı gibi görünüyor tabii ki hastaneye gidip muayene olacağım ama görüşünüz nedir.Ne olabilir?Ve hangi bölüme muayene olmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Jinekomasti olup olmadığınıza ancak muayenenizi yapacak genel cerrahi doktoru karar vermelidir.

Ancak jinekomastide memeler de büyür.Sadece meme uçlarındaki hassasiyetin jinekomasti olmadığını düşünüyoruz.