Kılımı bile kıpırdatmak bile zor geliyor 6 haftalık gebeyim

selamlar benim sorunum hayat enerjimin olmaması hiçbirşey yapmak istememem günlerce dışarı çıkmıyorum baş ağrılarım halsizliklerimin olmasına rağmen hiçbir şeye heves etmiyorum. kılımı bile kıpırdatmak bile zor geliyor 6 haftalık gebeyim gebelikten önce de aynıydım şimdide aynı kime gideceğim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bu halsizliğiniz, ağrılarınızın metabolik bir nedene bağlı olup olmadığının anlaşılması için bir dahiliye uzmanına muayene olmanızı öneririz. Gerekli tetkikler yapılıp herhangi bir sorun olmadığı takdirde bir psikiyatr uzmanına muayene olmalısınız.