Merhaba 3 ay once iliski yasadim ama duzenli adet olmaya devam ediyorum mide bulantim kasık agrilarim ve goguslerimde koyulasma var

Merhaba 3 ay once iliski yasadim ama duzenli adet olmaya devam ediyorum mide bulantim kasık agrilarim ve goguslerimde koyulasma var idrar testleri negatif cikiyor bu ay 33 gun oldu adet olmadim hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Düzenli adet olmaya devam ettiğiniz takdirde hamile kalma olasılığınız da ortadan kalkar. Bu belirtileriniz için bir kadın hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz.