ayın 18 nden 24 ne kadar reglı oldum diğer ayın 9 a damla damla gelmeye basladı

ayın 18 nden 24 ne kadar reglı oldum diğer ayın 9 a damla damla gelmeye basladı ayın 12 ne kadar acık kahverengınde bı akıntı geldı hıc kanamam olmadı sızce neden olabılır ıyı calısmalar

Tahlil.com Cevabı :

Regl gecikmesi ve lekelenmesinin pek çok nedeni olabilir. Önerimiz bir kadın doğum uzmanına başvurulmasıdır.