Merhaba, Glukoz 88, tokluk kan şekeri (2 saat) 81. tahlil sonuçları bu değerlerde iken hipoglisemi hastası olunabilir mi?

Merhaba, Glukoz 88, tokluk kan şekeri (2 saat) 81. tahlil sonuçları bu değerlerde iken hipoglisemi hastası olunabilir mi? insilün direnci HOMA testi yaptırmak gerekir mi? Çünkü bütün belirtileri taşıyorum üstelik baygınlık geçirdim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda endokrinoloji bölümüne muayene olmak ve  ilave tahliller yaptırmak üzere başvurmanız uygun görülüyor.