Merhaba şüpheli ilişkiden 23 gün sonra beta hcg kan testi yaptık 0.29 değer çıktı.Aynı zamanda böbrek taşı olduğunu tespit etmiş doktor her gün mide bulantısı

Merhaba şüpheli ilişkiden 23 gün sonra beta hcg  kan testi yaptık 0.29 değer çıktı.Aynı zamanda böbrek taşı olduğunu  tespit etmiş doktor her gün mide bulantısı baş dönmesi şiddetli ağrı oluyor kız arkadaşımda.Adet de olmadı yaklaşık bir aydır sizce hamile olabilir mi?Bir test daha yapmalı mıyız.Yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi negatif çıkmış yani gebelik yok.Beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan bir gebelik testi ise tekrarlamanıza gerek yoktur.Bahsetmiş olduğunuz şikayetler böbrek taşından kaynaklıdır.Bulantı,kusma,şiddetli kasık ağrısı böbrek taşının vücutta oluşturduğu etkileridir.Bir üroloji doktoruna muayene olmasında fayda var