Merhabalar ben tahlil değilde kafama takılan birşey sormak istiyorum

Merhabalar ben tahlil değilde kafama takılan birşey sormak istiyorum.son zamanlarda göğsümün altındaki kaburkalarım ağrıyo nefes bile alırken acı veriyo sağ taraf daha fazla oturup kalkarken bile huzursuzum 1 haftadırda yataktan kalkreken sırtımda ağrı oluyo kaburgalarla ilgisi varmıdır merak ediyor

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz durum için ilk olarak akla adele ağrısı ihtimali geliyor.Ancak bir doktora muayene olmanız çok daha uygun görülüyor.Tercihen bir fizik tedavi hastalıkları uzmanına başvurunuz.