Merhaba ne olur yardım edin.Gebe kalamadım.

 Merhaba ne olur yardım edin.7 aylık evliyim korunmadan ilişkiye giriyoruz ancak geri çekilme yöntemi kullanıyoruz.bazende tam boşalma oluyor hemen kalkıyorum.buna rağmen gebe kalmadım.eşimin sağ testis kuyruğunda iltihap birikimi vardı sorun olmaz dediler.bu yüzden gebe kalamıyor olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebe kalamamanızın bir çok nedeni olabilir.Öncelikle eşiniz bir üroloji uzmanına siz de kadın doğum uzmanına başvurup gerekli muayene ve tahlilleri yaptırın.Buna göre sebep hakkında sağlıklı bilgi alınabilir.