Merhabalar özellikle kahvltıdan sonra uyku hali gelıyor ve eklemlerımde feci kasıntılarım oluyor

Merhabalar özellikle kahvltıdan sonra uyku hali gelıyor ve eklemlerımde feci kasıntılarım oluyor Eos%9.5. Eos#0.5. Demir bağlama144 teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.Demir bağlama testinin normal değerlerini yazmamışsınız.Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.Sonuç raporunda belirtilen normal değerleri de mutlaka belirtmelisiniz.Şikayetleriniz için öncelikle dahiliye ve/veya möroloji bölümüne başvurabilirsiniz.