1.5 ay once korunmali bir ilişkim oldu yalniz sadece partnerim yani bayana ağızdan yaptım

Hocam merhaba bundan 1.5 ay once korunmali bir ilişkim oldu yalniz sadece partnerim yani bayana ağızdan yaptım ağızdan yaptimdaa denilmez sadece 3sn sürdü sonra 34 gun sonra bi test yaptirdim negatif cikti sizce herhangi bi hastalık kapma ihtimalim varmi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hastalık bulaşma olasılığı düşük görülüyor.Yine de içinizin rahat etmesi için birkaç ay sonra enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurabilirsiniz.