Merhabalar,aids testi nerede yapılır? Test yapıldıktan sonra yapılan kişi temiz ise başka birine herhangi bir yolla bulaştırabilir mi temiz olduğu halde?

Tahlil.com Cevabı : Aids testi hemen her laboratuvarda yapılabilir.Hastahanede ise bir enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurarak test yaptırabilirsiniz.AİDS vürüsü taşımayan birinin bir başkasına bulaştırması doğal olarak mümkün değildir.