El ve ayaklarımda ateş ağzımda kuruma oluyor. özellikle hamur işi yediğimde. ne yapmalıyım. nereye görünmeliyim. şeker mi kolestrol mu?Yaşım 35

Tahlil.com Cevabı : Konu ile ilgili bir İç Hastalıkları bölümüne muayene olarak tahlil yaptırmanız gerekmektedir.Tahlil/tetkik yapılmadan ne olduğuna dair yorum yapamayız.Sonuçlara göre doktorunuz gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.