Monosit oranım 2 yıl önce %7 iken bu sene %11 e kadar çıktı. Vücudumda kaşıntıyla birlikte kırmızı lekeler de oluştu. Ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Monosit seviyenizde kayda değer bir yükseklik yok. % 12 ye kadar normal kabul edilir.Ancak kaşıntı ve kırmızı lekeler için öncelikle cildiye bölümünde muayene olmanızda yarar var.