Fucidin krem sürsem faydası olur mu?

Bacağım ve vajinamın birleşme yerinde sert küçük bi şişlik var İçi koyu renkli .sivilce sanıp sıktığımda içinden kan çıktı.yaklaşık 1 aydır var. fucidin krem sürsem herhangi bir yan etkisi olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda en doğrusu bir kadın doğum uzmanına başvurarak muayene olmanız.Muayene sonrası tedavinizi planlayacaktır.