Saygı değer hocalarım; spermiyogram testi sonuçlarımı arkadaniz ederseniz memnun olurum. Görünüm : gri -opak Miktar : 2 Ph : 8 Vizkozite : Yüksek Sıvılaşma sü

Saygı değer hocalarım; spermiyogram testi sonuçlarımı analiz ederseniz memnun olurum. Görünüm : gri -opak Miktar : 2 Ph : 8 Vizkozite : Yüksek Sıvılaşma süresi : 30 Mikroskopik inceleme :Doğrudan inceleme yöntemi ile 2-3 hareketli sperm hücresi görüldü. Cinsel perhiz 3 gün.. FSH testi sonucum : 3.38 saygılarımla hocalarım

Tahlil.com Cevabı :

Sperm tahlil sonucunuz normal gözükmüyor.Bir üroloji uzmanına danışın.