Perhiz 5 gün Miktar 3.5 ml ph 7.8 Likefikasyon 1 saatten fazla Viskozite Artmış Renk Gri-Opak 1 saatte hareketli sperm %35 Hızlı ileri hareketli %10 Yav

Perhiz 5 günMiktar 3.5 mlph 7.8Likefikasyon 1 saatten fazlaViskozite ArtmışRenk Gri-Opak1 saatte hareketli sperm %35Hızlı ileri hareketli %10Yavaş ileri hareketli %15Yerinde hareketli %10Hareketsiz %65Sperm yoğunluğu 11mil/mlGross anomali %85Yuvarlak hücre 4Lokosit 0.8lSayın Hocam,spermiyogram tahlilimi yorumlar mısınız?Teşekkür ve Saygılar

Tahlil.com Cevabı :

Şekil bozukluğu olan spermlerin normalden fazla olduğu izleniyor.Sperm sayısı da normalin altı.Bir üroloji doktoruna başvurmanızda fayda var