Soğuk havalarda el parmaklarım ,ayak parmaklarım ve taban kısmi ile burun ve ağızda renk değişikliği oluyor.

31 yaşındayım (erkek)bende yaklaşık 16 yıldır var olan bir hastalık soğuk havalarda el parmaklarım ,ayak parmaklarım ve taban kısmi ile burun ve ağız cevremde önce beyaz ve sarı karışımı bir renk alıyor daha sonra morarıyor sıcak ortama girdiğimde yavaş yavaş kırmızılaşıyor ve sancıyor ölü eli gibi oluyor ve hiç bir şey hissetmiyorum sebebini ve hangi doktora gitmem konusunda bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar

Tahlil.com Cevabı : Bunun nedenlerinin araştırılması yönünde ilave testlere gerek olacak.Dahiliye bölümü, immunoloji bölümü ilk aşamada başvurulacak bölümler.