İdrar tahlil sonuçlarımda eritrosit bol, lökosit bol çıktı.Hangi doktora gitmeliyim?

Merhaba bu da idrar tahlili sonuçlarım, 28 yaşında bir bayanım.Yanıtınız için şimdiden teşekkürler..Tetkik AdıSonuçİdrar MikroskobiEritrositBOLLökositBOLBakteriAZEpitel10-12İdrar StripEritrosit (Hb) StripPozitifBilirubinPozitifUrobilinojennormKeton1.0ProteinnegNitritnegGlukoznormpH5Dansite(SG)1.025Lökosit(L.est) StripPozitifAsc. Acid0.2

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, beraberinde veya münferit olarak taş da düşürüyor olabilirsiniz.Üroloji bölümüne başvurunuz.